מי אני?

אני יפה דן, אני בת 54, נשואה, אם לחמישה ילדים מופלאים ומתגוררת בישוב רעות.

גיליתי על עצמי שאני טובה מאוד בתיווך במצבים סבוכים ורגישים של האדם. גיליתי זאת דרך מפגשים אישיים עם לקוחותיי והחלטתי לקחת את החוזקה הזו ולמנף אותה למומחיות של חיבור אנשים לעצמם וחיזוקם, תוך הבאת בהירות ומיקוד לחייהם, על מנת שיוכלו למצות את הפוטנציאל שלהם ולחיות את החיים במלואם ולא לצידם.

החוזקה הזו, בצירוף ליכולתי לחוש ולראות מעבר את האדם ולהכיל אותו מבלי להיבהל, גם כשהמצבים סבוכים וקשים, עודדו אותי לקחת את הכלים והשיטות שכבר יש לי, להוסיף להם כלים נוספים דרך לימוד והתמקצעות, ולפתח כלים עוצמתיים נוספים משלי ליצירת השביל "שביל זהב".  

 

לצעוד ב"שביל זהב" זה אומר…

לצעוד ב"שביל זהב" זה אומר לחיות את החיים במלואם ולא לצדם.
זה אומר לקחת שליטה על חיינו, לפעול ממקום של ראוּיות בחירה ועוצמה, מתוך מודעות, איזון והוקרה, זה אומר לחזק את איכויות המאסטריות בתוכנו, לתרגל ולבטא אותן בחיי היומיום. זה אומר לחיות מתוך מלאות ושלמות ולא מתוך חסך ומחסור.

זה אומר שבמקום לחפש משהו חיצוני שיעשה את השינוי בשבילנו, אנו בעצמנו נשנה את עצמנו מתוכנו, דרך התחברות לעצמי האמיתי, לעוצמה הפנימית ולאהבה עצמית. זה מדהים כמה חוכמה יכולה להתגלות מתוכנו ולהראות את עצמה כשאנו בשביל "שביל זהב" ולא רחוקים ממנו בכמה שנות אור.    

 

מקצת מהתובנות שלי במהלך ההתפתחות האישית שלי

הבנתי שכל הדברים הקשים שעברתי בחיי הן בזוגיות והן בתחומים אחרים חידדו והעמיקו את יכולתי לתווך במצבים סבוכים ורגישים של האדם וגם פיתחו את יכולתי להכיל, לחוש ולראות מעבר את מצבו. לא סתם עברתי את מה שעברתי, ועכשיו יותר מתמיד אני רוצה לתת לסבל הזה שלי משמעות וערך אשר יתבטאו בפיתוח והרחבת מרכז שביל זהב.

כפי שאני יכולתי והצלחתי להתחזק ולהתעצם ממשבר הזוגיות שלי, כך גם לך ולכל אחד אחר יש את היכולת להתחזק ולהתעצם ממשבר הזוגיות שלו או מכל מצב אחר של תקיעות.

על התקופה שנמשכה כ-9 שנים בה הזוגיות שלי הייתה במשבר והתובנות שרכשתי במהלך תקופה זו, אני מזמינה אותך לקרוא בעמוד משבר זוגיות  

יכולותיי אלו נבחנו פעמים רבות ובכל מיני תחומים בהן עסקתי. למשל כשהחיים זימנו לי בתקופה הכי קשה של הבנקים, שנת 2008, להיות ולעסוק בייעוץ פנסיוני, בבנק דיסקונט. זה לא סתם במקרה שהייתי שם. זה היה בכדי למנוע מהאנשים שיפגעו בהשקעות הכי חשובות שלהם בחיים.
הגיעו אלי פנסיונרים, אלמנות וחד הוריות שנכנסו לחרדה קיומית לכשראו איך כספי הקיום שלהם קטנים. בעיקר נדהמתי מהיכולת שלי להכניס את הדברים לפרופורציה, להרגיע את הבהלה, הכעס, התסכול וחוסר האונים שאנשים האלה חשו לכשהגיעו אלי.  

הבית הוא המקור להכול בחיים – שיש נחת בבית, יש נחת גם בתחומי החיים האחרים. זה משליך ומשפיע עליהם, לכן בחרתי לשתף אותך במשבר הזוגיות שלי. כמי שנולדה למשפחה שלא מתפקדת היטב, וכמי שהביאה זאת גם לזוגיות שלה, אני יודעת היטב כיצד ההשפעה של הבית על כל תחומי החיים היא חזקה מאוד. לכן מאוד חשוב לי להפנות את כל ההתמקצעות והמומחיות שלי כדי לעזור למי שיש לו משבר בחיים כגון משבר זוגיות או תקיעות בחיים המוקרנת אל תחומי החיים האחרים העוצרת בעדו מלהתפתח ולהתקדם לעבר מימוש הפוטנציאל שלו.    

 

אז למה הקמתי את מרכז שביל זהב?

הקמתי את מרכז שביל זהב במטרה ללוות, לתמוך ולהעצים אנשים החווים קושי ותקיעות בחייהם או החווים משבר כשלהו או כל דבר אחר בו מבקשים את עזרתי.

אני למודת ניסיון ויודעת את מה שעובר עליך, כי הייתי במקום הזה ויצאתי משם! אני הצלחתי וגם לך יש את היכולת להצליח – להצליח לעשות את הטוב ביותר בעבור עצמך בהתאם לקצב הנכון לך ובזמן הנכון לך.  

הדרך שעברתי לצמיחה ולהתפתחות שלי הייתה דרך ייסורים וכאב. כמובן שאני כלל לא הייתי מודעת לכך והיה לזה מחיר, מחיר הבורות שלי. 
היום אני יודעת שזה לא חייב להיות ככה. למדתי בדרך הקשה שאפשר להתפתח גם אחרת ולהמנע מסבל וכאב. אני יודעת שהיום, יותר מתמיד, מתאפשר לנו להתפתח בדרך של מודעות ועשיית מעשה בכיוון של כל מה שנרצה להגשים, תוך כדי אחריות ובחירה מודעת.    

 

הנסיון ההכשרתי שלי

למזלי, בדרך של מודעות והתפתחות אותה אני עברתי, למדתי והכרתי מספר כלים ושיטות עבודה…
המסלול ההתפתחותי שלי החל ב- 1998, כשלמדתי את שיטת סילבה, אנרגיה אוניברסלית וקורס נשמה חופשית.

בשנת 2003 למדתי קורס העצמה והתפתחות אישית בשיטת EMF – שיטת האיזון השדה האלקטרומגנטי של הגוף.

בשנת 2005 למדתי את קורס המורים של שיטת EMF, אצל פגי דוברו מייסדת השיטה. קורס שהסמיך אותי להכשיר מטפלים בשיטת EMF.

EMF היא השיטה המשמעותית ביותר עבורי, היא עזרה לי לשרוד את התקופה הקשה ביותר בחיי, היא עזרה לצמיחה ולהתפתחות שלי, היא חיזקה והעצימה אותי עד לעין שעור.

בשנת 2009 התחלתי את מסלול ההתמחות שלי בגישת NLP וב-2010 הוכשרתי למאסטר בגישת NLP.

בשנת 2010 למדתי את שיטת העבודה של קייטי בירון ופסיכומטפוריקה שלב 1 אצל מיקי ברקל.  

שיטות וגישות אלו שינו לי את החיים מהקצה לקצה, ואני בטוחה שהן תעשנה זאת גם לך!
היום, באמצעות מרכז שביל זהב אני מנחה ומלווה תהליכים מנטליים ואנרגטיים בעיקר שיטת EMF
ובגישת NLP.    


אני מזמינה אותך לקחת חלק באירועים, במפגשים אישיים ובקורסים של מרכז שביל זהב
בעשותך זאת, אני מבטיחה לך שחייך ישתנו לבלי היכר, תוך כדי הזדקפות פנימית והתחזקות, העצמה והאצה התפתחותית.

 

מי ייתן והחיים ירגשו אותך!
בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב    

 

סגור לתגובות.