היית רוצה לחיות את החיים במלואם ולא לצדם ?

אם כן, הקורסים, הסדנאות  והמפגשים האישיים

שיש לי להציע מתאימים לך

 

 

קורס EMF היווה את נקודת המפנה החשובה ביותר בחיים שלי

בתהליך אותו אני עברתי עם שיטת EMF גיליתי על עצמי את חוסר החיבור לעצמי ואת "סיפטום הילדה הטובה" שכלל כל מיני התנהגויות שלאו דווקא עשו לי טוב, כי אם נהפוך הוא, הם הביאו ליותר אומללות ולדיכוי שמחת החיים עד כדי הרצון למות, איבדתי את החיות והחיוניות שלי עד כדי כך שהחיים רק עברו לצדי, יום עבר יום ללא מימוש עצמי אמיתי כמו שאני באמת רוצה.  

אני משתפת אותך בדברים הכי אישיים שלי כי סיפטום הילדה הטובה וחוסר החיבור לעצמי גרמו לי לאומללות ולסבל רב.
אני מאמינה שזכותנו מלידה היא לחיות חיים טובים, מאושרים מתוך כבוד והערכה הדדיים בבהירות, בעוצמה ובאהבה. כל עוד וישנם אנשים שחיים בסבל ובאומללות ולא מחוברים לעצמם או לא מממשים את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, מתפקידי הוא להיות להם לדוגמא ולעזר.

האחריות שלי היא להראות לך שיש דרך בה ניתן לצאת ממעגל הסבל והכאב. כל שנדרש זה מוכנות לוותר על הסבל והכאב, לרצות להתחבר לעצמך, ומתוך אחריות ואהבה לעצמך לקחת את הכוח אותו נתת לאחרים בחזרה, לבקש את העזרה, לעשות את השינוי ולצמוח.  

הבטחתי שיתוף, אז הנה כמה התנהגויות שאפיינו את סיפטום הילדה הטובה:

•  גיליתי שיש לי נטייה וצורך לרַצות אחרים בכדי למצוא חן ובכדי שלהם יהיה טוב.

•  גיליתי שיש לי נטייה להבין את האחר ולגונן עליו במקום להוכיח אותו על התנהגותו.

•  גיליתי שאני נוהגת לדכא את הרצון שלי ולכבד את רצונם של האחרים.

•  גיליתי אצלי נטייה לוותר ולהשלים עם המצב הקיים כפי שהוא במקום לשנותו ולנקוט בפעולה שתטיב אותו.

•  גיליתי אצלי נתינת יתר מתוך טוב לב ונדיבות שהרבה פעמים באה על חשבוני.

•  גיליתי שיש לי הצפה של רעיונות, שפע של רעיונות טובים מבלי יכולת להתרכז ולהתמקד בהם ולהכילם.

•  גיליתי שיש לי דפוסי חשיבה מגבילים, שליליות ורגשי אשם שלא האמנתי שיש בי.

•  גיליתי שיש לי נטיה ליפות את הדברים, הכל בסדר, פתחתי פסיביות ונטייה לאדישות.

•  גיליתי שיש לי פחד שהילדים שלי לא יואהבו אותי ולכן לא שמתי להם גבולות ברורים, ולא דרשתי
    מהם יותר מדי.

•  גיליתי חוסר יכולת להחליט ולנקוט עמדה בגלל שביטלתי את עצמי וזה בכדי לא לפגוע באחרים.

•  גיליתי שלהיפגע זה לא נורא, זה זניח, העיקר שהאחר לא יפגע, אני לא חשובה.  

אז אי אפשר לרצוֹת את מי שלא רוצה להתרצוֹת, לכן כשלא הצלחתי לרַצות (בעיקר את אמא שלי) זה הביא לייאוש וחוסר אונים, רגשות אלו ליוו אותי כל חיי.

הנטייה שלי להבין את האחר ולגונן עליו במקום להוכיח אותו על התנהגותו ודיכוי הרצון שלי גרמו לכך שלא ידעתי לעמוד על הזכויות שלי ועל דעתי. בכלל דעותיי, היו לרוב דעותיהם של אחרים אותן אימצתי, כי הם אנשים טובים יותר, כי הם אנשים שווים יותר ויודעים טוב יותר ממני. דעותיי לא נחשבו בעיניי, כי ככה הרגשתי שחינכו אותי להאמין.

נתינת יתר מהווה מקור לניצול ולכן ככל שנתינת היתר שלי גברה, התיסכול שלי גבר כי שלמתי מחיר בזה שלקחתי מעצמי ונתתי לאחרים, ועל כך שנאתי את עצמי עוד יותר. חוסר ההחלטיות, ההשלמה עם המצב הקיים ותחושת האין לי כוח הביא לויתור, לביטול עצמי, לעייפות, לרצון להעלם ולדכאון עד ללרצות למות. וכשכבר התגברתי על כל זה והצלחתי להחזיק את הראש מעל פני המים אז הייתה לי את המוטרדות שנבעה מכל זה והחלישה את עוצמת החיים שלי והכוח שלי עד לכדי חוסר עשייה ועמידה במקום בהרבה פעמים.  

תחושת ההצפה, הצפת רעיונות, רגשות ומחשבות, חוסר הריכוז והמיקוד הביאו לבלבול נוראי, לאין אונים, לשיתוק ואי עשייה. רגע רגע, זה לא לגמרי מדוייק, כי כן עשיתי ועשיתי הרבה. עשיתי הרבה לא יעיל ולא ממוקד. כל פעם התחלתי מחדש מבלי להצליח לסיים וזוהי תקיעות. תקיעות מסוג של "קל להגיד וקשה לעשות".  

ככה איבדתי את האמון והבטחון בעצמי, הפסקתי לסמוך על עצמי ונתתי עוד יותר כוח למה שאחרים אמרו או עשו, ואט אט מבלי להרגיש איבדתי גם את השליטה על חיי, הפכתי לעלה נידף ברוח, חסרת עמוד שדרה, מנותקת רגשית מעצמי, והאושר שלי הפך להיות נתון לגחמותיהם של אחרים.  
נקודת המפנה החלה כשעברתי את קורס EMF, משם חיי החלו להשתנות תוך כדי שלקחתי את השליטה על חיי.    

 

כיצד שיטת EMF עזרה לי?

במשפט אחד, שיטת EMF הביאה אותי לאיזון, בהירות, ידיעה, ועודדה אצלי עמוד שדרה רוחני חזק והחלטיות, דבר שהחזיר לי את עצמי לעצמי ואת הכוח והשליטה לחיי, לאחריות שלי ברוגע ושלווה ומעוצמה.  

החיבור לעצמך, לביטוי הייחודי שלך, למי שהנך באמת בכל הוויתך, יעמיק ויתחזק ככל שתתרגל יותר ויותר את שיטת EMF. החיבור לעצמך, לביטוי הייחודי שלך, למי שהנך במהות המקורית של מי שהנך, זהו הדבר החשוב ביותר וההכרחי כדי לחיות את החיים במלואם ולא לצידם.

 

האם היית רוצה לחיות את החיים במלואם ולא לצדם באהבה, בשלווה,
בבטחון, בעוצמה ובהרמוניה?

אם כן,  המפגשים האישיים, הקורסים והסדנאות שאני מציעה הם עבורך 

 

 

המפגשים האישיים, הקורסים והסדנאות אותם אני מציעה:

מפגשי טיפול בשיטת EMF:

לשיטה 13 שלבים אותם ניתן לקבל במפגשים אישיים טיפוליים בשיטת EMF.
לפרטים מלאים על מפגש טיפול בשיטת EMF יש ללחוץ כאן

 

מפגשי אימון בגישת NLP:

ניתן לקבל אימון אישי בגישת NLP, אימון לשיפור עצמי, לשיפור הישגים והתייעלות, להעצמה
ולכל תחום אחר בחיים.

לפרטים מלאים על מפגשי אימון בגישת NLP יש ללחוץ כאן


סדנת שחרור תקיעות ומכוונות לעשייה והתקדמות:

סדנה זו הינה סדנה לשחרור תקיעות מהחיים ולהתקדמות הלאה לעבר הגשמה עצמית, הגשמת משאלות הלב וההתפתחות שלך בכל נושא ותחום שתבחר בחיים שלך.
לפרטים מלאים על
סדנת שחרור תקיעות יש ללחוץ כאן
   

 

קורס תקשורת ומערכות יחסים: 

קורס תקשורת ומערכות יחסים הוא קורס של 8 מפגשים קבוצתיים ועוד 4 מפגשים אישיים. קורס זה מתבסס על שלבים 9 עד 12 משיטת EMF. מטרת הקורס היא ליצור מערכות יחסים מתוך כבוד, הערכה ואהבה, ולנהל תקשורת בריאה, ברורה, בהירה ומתוך הוקרה, כבוד והערכה כלפי עצמי וכלפי האחר.
לפרטים מלאים על קורס תקשורת ומערכות יחסים יש ללחוץ כאן 

 

 

מסלול קורסי EMF:

ההשתתפות בקורסי EMF היא על פי הופעת סדר הקורסים שלהלן. אין מחוייבות להשתתף בכל שלושת הקורסים, אלא אם כן מעוניינים להיות מטפלים מוסמכים בשיטת EMF ועל כן יש להשתתף גם בקורס השלישי – קורס הסופרוויז'ן, שבסיימו מקבלים תעודת מטפל מוסמך בשיטת EMF שלבים 1 עד 4.

 

1.  סדנת UCL:

סדנת UCL הינה קורס של יומיים מלאים, בהם נלמד תיאוריה ועקרונות שיטת EMF, נלמד על רשת הכיול האוניברסלית ה-UCL. נקבל כלים ושיטות עובדות ומוכחות. סדנה זו עומדת בפני עצמה ואינו מחייב ללמוד את שלבים 1 עד 4 בשיטת EMF הנלמדים בקורסים הבאים.
לפרטים מלאים על סדנת UCL יש ללחןץ כאן

 

2. קורס EMF – שלבים 1 עד 4:

קורס העצמה והתפתחות בשיטת EMF שלבים 1-4. בקורס זה נלמד לקבל ולתת את ארבעת השלבים הראשונים בשיטת EMF. ניתן ללמוד קורס זה לאחר השתתפות בסדנת UCL. הקורס המתקיים בשתי מתכונות: קורס רגיל של 13 מפגשים, או קורס מרוכז של 5 ימים מלאים.
לפרטים מלאים על קורס EMF שלבים 1 עד 4 יש ללחוץ כאן

 

3.  קורס סופרוויז'ן EMF – שלב ההתמחות:

קורס סופרוויז'ן EMF הינו קורס התמחות להכשרת מטפלים בשיטת EMF שלבים 1 עד 4. קורס זה מיועד עבור אלו המעוניינים להיות מטפלים מוסמכים בשיטת EMF שלבים 1 עד 4. ניתן להשתתף בקורס זה רק לאחר השתתפות בסדנת UCL, ובקורס EMF שלבים 1 עד 4. בתום הקורס מוענקת תעודת הסמכה מארגון EEI החתום על ידי פגי פינקס דוברו מייסדת שיטת EMF.
לפרטים מלאים על 
קורס סופרוויז'ן EMF יש ללחןץ כאן

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב      

 – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

 

סגור לתגובות.