מפגש אימוני בגישת NLP

ואימון ממוקד תוצאות

 

האימון יעסוק בקידום תוכניות אישיות מוגדרות, סוגיות מקצועיות או מצבים כלליים בחייו המקצועיים או האישיים של המתאמן תוך זיהוי מטרות, הבהרת ערכים, סיעור מוחות, בניית תוכניות לפעולה, בחינת אופני פעולה, שאילת שאלות הבהרה, בדיקת מערכת האמונות והמחשבות של המתאמן והאופן בו הן משרתות את מטרותיו. כמו כן נעשה שימוש בהנחיית טכניקות NLP לקידום מטרותיו של המתאמן, להעצמתו, להגברת המוטיבציה ולשחרור חסמים מתוך כבוד והערכה למתאמן ולקצב התקדמותו ובגישה של הצלחה, עם הרבה עידוד, איתגור, השראה ואהבה (אהבה במובן של קבלה ואיפשור).

המתאמן הנו האחראי היחידי לתוצאות שישיג ולכן לא ניתן לערוב לתוצאות האימון. עם זאת, אני אתמוך במתאמן ואֶעזֵר בכל הכלים העומדים לרשותי כולל בכלים אנרגטיים מתחום ה-EMF, בשיטת העבודה של קייטי ביירון ובטכניקות נוספות, כדי לעזור למתאמן להצליח בגדול תוך מיצוי הפוטנציאל, המשאבים והאמצעים העומדים לרשותו.      

 

מבנה האימון:

האימון נמשך לפי הצורך של המתאמן, לפרקי זמן שונים הנעים בין 3 חודשים ל–6 חודשים. פגישות האימון יערכו פעם בשבוע בזמן ומקום שנקבעו מראש. ניתן גם לקיים פגישה טלפונית לפי הצורך. אורך כל פגישה כ–50 דקות עד שעה.    לתיאום פגישת אימון ולפרטים נוספים
התקשר עכשיו ליפה ל-052-4530177  
ניתן ליצור קשר גם בדוא"ל: customers@shvilzahav.co.il

 

שם מלא *

טלפון / נייד

דואר האלקטרוני *

ההודעה שלך

בברכת העצמה מלאת שלווה,
יפה דן – מרכז שביל זהב

 

 

ניתן לקרוא על גישת NLP בלחיצה כאן 
  
 

 – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

סגור לתגובות.