שיטת איזון השדה האלקטרו מגנטי של הגוף
®The EMF (Electro Magnetic Fild) Balancing Technique

 

 

ראשית, קצת רקע וגם כמה עובדות התומכות בשיטת EMF
כל דבר הוא אנרגיה

כל דבר בטבע וביקום הוא אנרגיה. אנו בני האדם מהווים חלק בלתי נפרד מהטבע ומהיקום וגם אנו אנרגיה, אנרגיה רוטטת וקורנת.

המחשבות, המילים, הרגשות, הכוונות והפעולות שלנו מחוללות אנרגיה ואיתם אנו יוצרים מציאות במודע או שלא במודע.

המילה "אנרגיה" אף שגורה בשפה שלנו ביום יום, בבואנו לתאר את החוויה שלנו, משפטים כמו: "הייתה שם אנרגיה חיובית, עוצמתית" או "ויברציות שליליות" או "הייתה שם אנרגיה שלילית, אוירה שלילית" " או "מרטיט לי את הלב". לאנרגיה יש עוצמה ורטט, רטט היא מילה אחרת לתנודה ולתדר.

דוגמא נוספת: בשפה האנגלית המילה רגש = Emotion, מורכבת מאנרגיה – E ותנועה motion, ונותנת פירוש לרגש והוא אנרגיה בתנועה.

 

אנרגיה – בגופנו הפיזי

כל הדברים המוחשיים, המוצקים סביבנו, הם וגם אנו מוקפים וחדורים באנרגיה קורנת הנמצאת בזרימה מתמדת, זו האנרגיה האוניברסלית. הם וגם אנו כפופים לחוקים אוניברסליים, כגון חוק המשיכה (תוכל לראות הרחבה עליו בספר "הסוד") ועוד.

בגופנו מתרחשת הולכה חשמלית, בלתי פוסקת, במערכת העצבים שלנו. כבר ידוע כי כל זרם חשמלי מפיק שדה אלקטרו-מגנטי, וכך גם גופנו שלנו מפיק שדה אלקטרו-מגנטי. 

אנו לא רק מבנה פיזי המורכב ממולקולות, אלא אנו גם, ככל שאר הדברים, מורכבים משדות אנרגיה דינמיים המשתנים כל הזמן. לראיה, יש לנו כיום מכשירים המודדים את שדות האנרגיה המופקים מגופינו, מכשירים כגון:

MEG: מכשיר המאתר שדות מגנטיים הנוצרים כתוצאה ממעבר זרמים חשמליים בתאי עצב במוח, משמש למטרות קליניות, לאיתור מיקום בעיות במוח ומשמש למחקר.

TMS: מכשיר היוצר ומעביר שדה אלקטרו מגנטי המגרה אזורים בקורטקס, משמש לטיפול קליני בדיכאון.

EKG: מכשיר המודד זרמים חשמליים מן הלב ומאתר בעיות בלב.

EEG: מכשיר הרושם את הפעילות החשמלית במוח, משמש ככלי ללמידה על תפקודי המוח, חקר השינה וגם משמש למטרות קליניות, בין השאר כדי לאבחן אפילפסיה.

EMG: מכשיר המודד הולכה חשמלית בגוף, משמש לאבחון מחלות או פגיעות של מערכת העצבים ההיקפית והשרירים.

ועוד…

 

ההשקפה המדעית על המציאות הפיזית תומכת ברעיון שגופנו מורכב גם משדות אלקטרו-מגנטיים. יתרה מכך, ההשקפה המדעית תומכת בתפיסה הקוונטית ובתפיסה ההולגרפית. לפי התפיסה ההולגרפית כל חלקיק מכיל בתוכו את השלם כולו (ניתן לקרוא על כך בספר "היקום ההולוגרפי"). בשיטת EMF ניתנת התייחסות לתפיסה ההולוגרפית.

התפיסה הקוונטית מוסיפה לעצם היותינו ישויות רב מימדיות את תפיסת "השפעת הנסיין" על מהלך ותוצאות הניסוי. כלומר, הנסיין המתבונן בניסוי משפיע ומשנה את תוצאות הניסוי בעצם ההתבוננות שלו – עצם ההתבוננות עושה הבדל. כשיש נסיין התוצאה משתנה. מי שמתבונן זו התודעה של הנסיין, היא זו שמשפיעה על הניסוי ולא ניתן לדעת כמה ובאיזו רמה היא משפיעה. תודעת הנסיין משפיעה בהידהוד ובכוח הכוונה שלה והיא עושה שינוי או הבדל בתוצאות הניסוי.

כישויות רב מימדיות אנו חווים את המציאות הפיזית ובו זמנית אנו גם "הצופה הקוונטי" המתבונן והמשפיע על המציאות שלנו, בנוסח הנסיין המשפיע על תוצאות הניסוי אותו הוא עורך. ומתוך ההבנה הזו אני מעודדת להגדיל את האחריות שלנו גם להתבוננויות שלנו על כל דבר בחיינו, ולהיות ערים להשפעות ולהשלכות של ההתבוננויות שלנו על מציאות חיינו ועל אחרים בחיינו. בשיטת EMF אנו ערים להתבוננות שלנו ולהשלכותיה על המציאות שלנו.

 

השדה האלקטרו-מגנטי של גופנו

כל הפיזי, כל מה שקיים הוא כבר תוצאה. הוא תוצר של המימדים הגבוהים שלנו והעולם הפנימי שלנו, המשפיעים על השדה האנרגטי שלנו, המהווה תווך ליצירת המציאות במשותף עם היקום, והיכול לתת לנו את ההבנה ל"כיצד הדברים פועלים" בעולמינו.

המקובלים אומרים (לקוח מקבלה לעם) שאנו קולטים את המציאות שמחוץ לנו רק על פי "התדר הפנימי שאנו מייצרים בתוכנו". כלומר, תמונת המציאות שלנו תלויה בעולמנו הפנימי וכי ביידינו לשנותה.

כבר ידוע שהמחשבה יוצרת מציאות, וכי נוכל לנתב מחדש את חיינו ובריאותנו. המפתח לכך הוא השדה האנרגטי האנושי, דרכו ניתן להבין את ההשפעה שיש לנו על מציאות זו, ולהביא לגילוי האופן שבו אנו נוכל לשנות מציאות זו, באם נבחר בכך.

באמצעות השדה האלקטרומגנטי של הגוף נוכל להתחבר למהות הוויתנו, ללב ליבת הוויתנו, ולהביא את המהות לידי גילוי וביטוי בחיי היום יום שלנו. במילים אחרות, השדה האנרגטי מהווה אמצעי להגיע אל תוך הפנים שלנו, ללב ליבת הוויתינו. העשייה שלנו ממקום זה היא קלה יותר, ממוקדת ובהירה יותר, והיא נעשת בעוצמה גדולה יותר ובשלווה. כמו כן, הנתינה שלנו ממקום זה היא נתינה מהמהות באנרגיה של אהבה, זוהי נתינה מסוג אחר לגמרי, בשונה מנתינה על בסיס התחשבנות, "קח ותן" או נתינה חד צדדית וכו'.

כדי לשמוע ראיון עם פגי פינקס דברו, מייסדת שיטת EMF ולוץ ראב, חוקר בעל תואר שני בהנדסת חשמל, על מדידת השדה המגנטי של תלמידים של פגי שהגיעו אליה ללמוד את השיטה, באמצעות מכשיר המודד שדות מגנטיים (בטכנולוגיה קירלאנית) ועל ההשפעות שיש למפגשים אישיים בשיטת EMF על אנרגיית האדם המצולמת לפני ואחרי באמצעות מיכשור מיוחד, הכנס לקישור הבא:

לצפייה בראיון יש ללחוץ כאן

שימו לב שמתחת לסרטון יש אופציה להעביר לתרגום בשפה העברית, תהנו!

 

 

שיטת האיזון השדה האלקטרו-מגנטי של הגוף ה-EMF

מרבית בני האדם מנצלים כעשרה אחוזים מהפוטנציאל הטמון בהם. היום יותר מתמיד יש באפשרותנו להכיל את מלוא המטען של ישותנו.
שיטת האיזון של השדה האלקטרומגנטי – ®The EMF Balancing Technique מאפשרת לנו להתחבר לעוצמתנו הפנימית ולמימוש מלא של הפוטנציאל שלנו!

פגי פיניקס דוברו היא מייסדת שיטת EMF. השיטה היא נוהל של איזון אנרגטי שתוקשר על ידה כדי לעבוד עם ה-UCL שהיא רשת הכיול האוניברסלית (UCL® -Universal Calibration Lattice)

כפי שיש אנטומיה פיזית כך יש אנטומיה אנרגטית, ה-UCL היא מערכת אנרגטית מתוך האנטומיה האנרגטית, היא מכילה דפוסים שונים המשפיעים על הדרך בה אנו בוחרים בחיינו.

 

במה תתרום לך שיטת EMF

השיטה מסייעת בהתחזקות והזדקפות פנימית המרחיקה מעליה משברים, תסכולים, מצבים מעיקים ודיכאון. כך מתאפשר לשחרר תקיעות מהחיים המעכבת את התפתחותנו ואת הליכתנו לעבר הגשמת עצמנו מטרותנו.

לחיות את החיים במלואם ולא לצידם זה אומר לעמוד חזק, בבטחון ובשלווה מול האתגרים והמבחנים שהחיים מזמנים לך לצמיחה שלך. לצמוח ולהתפתח מכך כי "המכשול של היום הוא הלמידה של המחר" ומכשול הוא נכשול ולצמיחה ולהתפתחות שלנו. זה יכול להתאפשר לך לאחר התחזקות והזדקפות פנימית, בבטחון ובשלווה, ולקיחת הכוח שלך בחזרה, לקיחת מושכות חייך אליך ולנהל את חייך תוך מיקוד ובהירות, ולא להתנהל על פי גחמותיהם של אחרים.

במילים אחרות הייה אדון לחייך, קח בעלות, שליטה ומנהיגות על חייך.כך מתאפשרת היציאה ממעגל הסבל והאומללות תוך לקיחת אחריות וההבנה שזה מספיק חשוב לך ליצירת המוטיבציה לשחרור תקיעות מהחיים.

בבחירתך לאמץ ולתרגל את השיטה ייתגלה לך שבעיות נפתרות מבלי לבחוש בהן, מתרחשת האצת תהליכים, חיבור לעצמי ולחוכמה הפנימית, חיזוק האינטואיציה וידיעת המה לא נכון לנו, שחרור כעסים, פחדים, הגברת האסטרטיביות והעשיה, היפתחות לפוטינציאל, איזון בין קבלה ונתינה, הגברת הנוכחות, חווים רוגע, שלווה, העצמה ועוד.

כידוע מתח ולחץ הם הגורם מספר אחד למחלות לב ולחץ דם, שבץ מוחי וסרטן הגורמים למוות.  שיטת EMF מביאה לשחרור מתחים, לחצים וחרדות תוך רגיעה ושלווה, חווים שקט נפשי ושקט מחשבתי ומביאים יותר מיקוד ובהירות לחייך.

 

מה קורה בפגישה טיפולית של EMF

בפגישה טיפולית של כשעה וחצי הנך חווה התנסות בשדה האלקטרומגנטי שלך ובדפוסים השונים בתוכו. לכל פגישה טיפולית הנחיות קבועות משלה. במהלך הטיפול משחררים ומרככים דפוסים ישנים והיצמדויות שאינם משרתים אותנו יותר, כדי לאפשר מצב אנרגטי בריא ומאוזן יותר.

בכל פגישה טיפולית מועבר שלב אחד בלבד מבין 13 שלבי שיטת EMF. ניתן לקבל את כל השלבים באופן עוקב, שלב אחר שלב, או בקבוצות של 4 שלבים עוקבים, כלומר שלבים 1-4, או שלבים 5-8, או שלבים 9-12, כאשר שלב 13 מאפשר להתחיל עם השלבים הגבוהים קודם, אם רוצים בכך.

לעוד פרטים על שיטת EMF, השלבים ורשת הכיול האוניברסלית אני מפרטת בהרחבה בלחיצה כאן

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר הבית העולמי של ®EMF Balancing Technique בלחיצה כאן   

 

אסיים חלק זה בציטוט של לי קרול המתקשר את קריון

"שיטת האיזון EMF היא שיטה אנרגטית חדשה שנועדה להאיץ את המיזוג בין הגוף לרוח, כך שתוכלו להגביר את בריאותכם, ולהשתתף בנס שהנכם".

 

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב

 

 

 – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

סגור לתגובות.