סדנת התמקדות

איך ליצור כוונה ומיקוד ליצירת התנסויות שמחות
 
ומציאות מתגמלת ורצויה יותר?


אדם ללא מטרה וללא כוונה הוא אדם ללא כיוון בחייו ולפעמים הוא כמו "עלה נידף ברוח", זה אומר שהוא חי כדי לקיים את רצונותיהם של האחרים בחייו ולא בהכרח את רצונותיו, כי הוא כל כך הדחיק אותם שאין לו אף מושג מה הוא באמת רוצה למען עצמו.

כשאדם מקיים את רצונותיהם של האחרים ולא את רצונותיו, זה עשוי לפעמים להעמיד אותו במצב בו יהיה נתון לחסדים ולגחמות של האחרים, ולשלם על כך במחיר של חוסר שביעות רצון עז, עד לידי עצבות, ייאוש, דיכאון, יציאה מאיזון וחולי.

כשלאדם יש יותר בהירות, מיקוד ואיזון בחייו יהיה לו קל יותר לדעת מה הוא באמת רוצה מעצמו ומחייו, יהיה לו כיוון בחיים, והוא יתנהל בחייו בצורה יותר מאוזנת, נכונה ומדוייקת, הוא יעשה בחירות מודעות, חכמות ונכונות יותר ויחסוך מעצמו סבל וכאב מיותרים.

ככל שיש יותר בהירות בחיים, כך השכל רואה בקלות פתרון לכל בעיה שהוא נתקל בה. הדברים המתבהרים הופכים ליותר ברורים והדרך להשגתם הופכת להיות עוד יותר ברורה, מובנת וקלה.

אני חושבת שלכל אדם באשר הוא אדם, מגיע לו שתהיה לו בהירות בחייו, וגם שהוא יכול ליצור בחייו התנסויות שמחות ומציאות מתגמלת ורצויה יותר, כי כל אדם בורא את נסיבות חייו בין במודע ובין שלא במודע. לשם כך אני בחרתי לקיים סדנה זו, שתתן כלים יישומיים ליצירת כוונה ומיקוד, ליצירת התנסויות שמחות ומציאות מתגמלת ורצויה יותר, מתוך בחירה מודעת, בהירות, ואיזון.

אי בהירות, חוסר מיקוד וחוסר איזון גורמים למתח וללחץ נפשי שלילי הפוגעים ביעילות ומעכבים את ההתקדמות בחיים ואת השגת המטרות והרצונות של אותו האדם שסובל מכך.

מתח, לחץ וחרדה פוגעים ביעילות האישית שלנו ומביאים לחולי ועקב כך לתמותה (האינטרנט מלא בחומרים על כך). איזון אנרגטי מסייע לשחרור מתח, לחץ וחרדה ומביא לתפקוד יעיל יותר. בסדנת התמקדות תכיר את 'יציבת הקרנת הליבה' שהיא תרגיל אנרגטי לאיזון ויציבה הלקוח משיטת ה-EMF.

 
 

האם היית רוצה להביא יותר בהירות, מיקוד ואיזון
אל תוך החיים שלך? 


בהירות, מיקוד ואיזון אלו הן איכויות מאסטריות, איכויות גבוהות או תכונות גבוהות, הנחשבות בעינינו ל"נשגבות" או לרצויות.  בכל אחד מאתנו טמונה היכולת להוציא מהכוח אל הפועל איכויות מאסטריות אלו.

פגי פניקס דוברו, היוצרת של שיטת איזון השדה האלקטרומגנטי של הגוף (®EMF Balancing Technique), לימדה אותי שהסוד לפתח בתוכנו איכויות אלו של מאסטריות הוא תרגול. שלבים 5 עד 8 בשיטת EMF מתמקדים בתרגול איכויות ותכונות של מאסטריות בחיי היומיום.

כל דבר אותו נתרגל ונחזק בתוכנו, יגביר את המיומנות והמומחיות שלנו בדבר, עד שיהפוך לחלק טבעי מאיתנו.

ככל שתתרגל יותר את הכלים אותם תקבל בסדנת התמקדות כך תתחזק יכולתך להביא יותר בהירות, מיקוד ואיזון אל תוך חייך, על ידי כך תגביר את נוכחותם של האיכויות האלה בחייך, דבר שיביא לך יותר סיפוק ושמחה.

תרגול, משמע התנסות בחוויות בחיי היום יום שלך בהן תנתן לך ההזדמנות לתרגל מיקוד, בהירות ואיזון. יכולתך להביא מיקוד, בהירות ואיזון, תוך כדי התרגול, מתחזקת באמצעות הכלים אותן אתה תקבל בסדנה.

 

וכעת אשאל אותך מספר שאלות:

•  מה הם הגורמים העיקריים הגורמים לחוסר מיקוד, לאי בהירות ולהפרת האיזון בחיים שלך?

•  אלו אפשרויות יפתחו בפניך כשיהיה לך בחיים יותר בהירות, מקוד ואיזון?

•  מה הקשר בין ההצלחה שלך בחיים לבין מידת הבהירות והמיקוד שאתה מביא לתוך חייך?

•  איך שליליות יוצרת תוצאות שליליות בחיים שלך?

•  מהו הקשר בין בחירה לא מודעת לבהירות ומיקוד בחיים?

•  מהו הקשר בין אחריות, בחירה חופשית ושליטה בחיים לבין בהירות, מיקוד ואיזון?

•  מהו הקשר בין בטחון עצמי וההערכה עצמית לבין בהירות, מיקוד ואיזון?

•  איך אתה יכול ליצור תקשורת בהירה וברורה עם עצמך ועם האחרים בעולמך? 

האם היית רוצה לקבל את התשובות לשאלות הנ"ל? האם היית רוצה לקבל כלים ישומיים שיעזרו לך להביא יותר בהירות, מיקוד ואיזון לתוך חייך ולחזק את הבטחון העצמי ואת ההערכה העצמית שלך? 
אם ענית כן לאחת משאלות אלו הרי שסדנת התמקדות היא עבורך.

 

מבנה הסדנה:

הסדנה בת שלוש שעות ומחולקת לשני חלקים. בחלק הראשון נלמד מהי יצירת כוונה וכיצד ליצור כוונה כדי ליצור התנסויות שמחות ומציאות מתגמלת ורצויה יותר. בחלק השני נכיר את ה-UCL, רשת הכיול האוניברסאלית, ונכיר את תרגיל "יציבת אנרגית הליבה" ואת "סמל בן האנוש המתפתח" איתו נבצע את עבודת ההתמקדות שלנו. ההתנסות היא התנסות חוויתית בשדה האנרגיה שלך אותה תוכל לבצע וליישם גם עם מטרות עתידיות אחרות נוספות.

כל נרשם לסדנה מקבל בעת ההרשמה שאלון התמקדות אישי עליו יש לענות בבית כדי להגיע מוכן לסדנה. 

 

תכני הסדנה:

•  מבוא וחוקי טבע, כמו החוק דומה מושך דומה.

•  מהי יצירת כוונה וכיצד יוצרים כוונה.

•  סקירת ה-UCL, רשת הכיול האוניברסאלית.

•  סמל "בן האנוש המתפתח".

•  '"ציבת הקרנת הליבה".

•  השמת הכוונה הממוקדת אישית בשדה הפוטנציאל הנמצא לפנים.

•  קבלה במתנה – סמל אנרגטי לאיזון ושליחת כוונה.

•  שיתוף, למידות, תובנות וסיכום.

•  הצגת המשכיות הדרך עם "שביל זהב" מכאן ואילך.

סמל "בן האנוש המתפתח" לקוח משיטת EMF. הסמל מניע אנרגיה קדימה, מכניס לפרופורציה, מביא לשקט מחשבתי, איזון וכן עושים בו שימוש בשלב 13 בשיטת EMF.


 

ניתנת לך אחריות

 מספר המקומות מוגבל, על כן צור קשר והצטרף לסדנה עכשיו והבטח את מקומך.

 

 

להצטרפות לסדנה ולפרטים נוספים
התקשר עכשיו ליפה ל-052-4530177  
ניתן ליצור קשר גם בדוא"ל: customers@shvilzahav.co.il

 

שם מלא *

טלפון / נייד

דואר האלקטרוני *

ההודעה שלך

בברכת העצמה מלאת שלווה,
יפה דן – מרכז שביל זהב   

 

 

 

ניתן לקרוא על שיטת EMF באתר שלי בלחיצה כאן
ניתן לקרוא עוד על שיטת EMF באתר הבית העולמי של
 ®EMF Balancing Technique בלחיצה כאן
ניתן לקרוא על
 המפגש עם "האני הפוטנציאלי בלחיצה כאן

 

 

 

– הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

סגור לתגובות.