עקרון זהב עשירי: להתחיל מבראשית

 

להתחיל מבראשית בהקשר של מערכת יחסים

כדאי לזכור שאינך לבד בעולם גם אם לפעמים זה נראה כך, הנך היוצר במשותף, היוצר בשותפות עם היקום או עם הבורא או אלוהים, לא משנה איך נקרא לאותו כוח פלאי איתו אנו יוצרים במשותף את המציאות שלנו. על כן קצת ענווה והוקרת תודה על כל מה שיש, על כל מה שהיה ועל כל מה שיהיה, כי הכל לטובתך הנעלה ביותר גם אם זה לפעמים לא נראה כך.

יש תבונה אינסופית או שנקרא לה השגחה עליונה שמנהלת את העניינים כך שאין טעויות ביקום. כראייה לכך, אזמין אותך לחשוב על טיפות הגשם. לולא שמרו טיפות הגשם על מרחק שווה ביניהן, הן היו נופלות עלינו כגוש או כבלוק מים שיכול היה לגרום להרס רב על הפלנטה שלנו. לי זו הוכחה מספקת לכך שיש השגחה עליונה, ושאין טעויות ביקום.

בלהתחיל מבראשית כוונתי היא שכל רגע הוא רגע חדש והזדמנות ליצירה חדשה כפי שנבחר. יש ביכולתנו לבחור אלו איכויות נבחר להביא לזוגיות ולכל מערכת יחסים שהיא. מה תהיה הגישה וההתייחסות לאותה מערכת יחסים? אלו ערכים, אמונות והתנהגויות יבואו לידי ביטוי? איזה תפקיד או זהות נרצה לאמץ בתוך אותה מערכת יחסים? וכך הלאה.

המלצתי אליך הפעם לבחון את האיכויות שכעת מתבטאים במערכות היחסים שלך עם עצמך ועם אחרים. מאילו איכויות יש לך שביעות רצון, אותן להשאיר או לחזק, ואילו איכויות היית רוצה לשנות או אולי להוסיף.    

 

מה בין בראשית לרשת הכיול האוניברסאלית או לרשת השלישית?

המילה בראשית מכילה את המילים: באי שרת, תשר, באי רשת.
זה מרמז על כך שאנו באי שרת (נותני שירות) מביאים את הייחוד שלנו לידי ביטוי, ובכך נותנים אנו את הברכה שלנו לעולם, ורק אז נוכל לקבל את התשר – תשורה (מתנה) מהיקום, מהעולם.

באי רשת רמז לרשתות אנרגטיות. ה-UCL, רשת הכיול האוניברסלית הינה מערכת אנרגטית מתוך האנטומיה האנרגטית של האדם. בתוך ה-UCL מאוחסן מידע באופן אלקטרומגנטי בדיסקים של אור, ובתבניות גיאומטריות של אור בצורת אוקטדרון. המידע המאוחסן הינו היסטוריית הנשמה, הפוטנציאלים, דפוסי חשיבה,רגשות התנהגויות, התנסויות וכו'.
ניתן לקבל עוד מידע על
ה-UCL בלחיצה כאן

בדומה ל-UCL נוצרת רשת שלישית לכל מערכת יחסים שיש לנו עם כל דבר שבאים איתו בקשר או במגע. ואנו יכולים להשפיע על אותה מערכת יחסים דרך זה שנחזק את המטענים האנרגטיים התומכים באותה מערכת יחסים, נחליש את אותם המטענים האנרגטיים שלא תומכים בה, וניתן אף להוסיף מטענים חדשים. המטענים האנרגטיים הם הכוחות הפועלים או איכויות הבאים לידי ביטוי באותה מערכת יחסים.    

 

באי שרת, למה הכוונה?

באי שרת נותני שירות על ידי זה שמביאים את הייחוד שלנו לידי ביטוי, נותנים את הברכה שלנו לעולם ומקבלים את התשר, וזה מחזק את העקרון "הנותן מקבל".

דרך נוספת להסתכל על זה, הוא המשפט שאמר לי אורגד מירון, המדייק אנשים לייעוד שלהם, והמשפט שלו הוא "דרך זה שניתן ערך לעולם נוכל לקבל את אותו הערך לעצמנו".

אז להתחיל מבראשית זה קודם כל "לדעת את עצמי", "לדעת מהיכן אני בא ולאן אני הולך", זה אומר להכיר בעצמי גם את הנטיות החבויות, התפיסות, האמונות, המגרעות ואת כל מה שהחבילה שלי מכילה. החבילה שאיתה נולדתי ושגדלה וטפחה עם השנים.    

 

האם ההורים הם כמראות, המראות לנו את מה לשנות בתוכנו?

גם כשאנו אומרים שלא נהיה כמו ההורים שלנו, אנו די משכפלים אותם, ואת מערכת היחסים ביניהם ואף יותר מזה. כי "תפוח לא נופל רחוק מהעץ" והחוק "דומה מושך דומה" פועל תמיד בין אם מודעים לכך ובין שלא. מכאן שאנו יכולים להסתכל על ההורים ולבחון באמצעותם את הדברים אותם נרצה לשנות בנו.

ההורים מהווים לנו מראות ובחרנו בהם כי הם מספקים לנו את הכלים באמצעותם נוכל להגשים את ייעודנו, את המטרה שלשמה אנו כאן. ופה מתחיל התהליך "להתחיל מבראשית", להתחיל מבראשית במטרה להיות האדון לחיי, לקחת את הכוח שלי בחזרה, להפסיק להיות "קורבן" או "מקרבן", שזהו צדו השני של המטבע. המטרה היא "לזכור מי אני", לתרגל מאסטריות, לקחת בעלות על האלוהות שבתוכי ולהביאה לידי ביטוי בחיי היום יום שלי. "להתחיל מבראשית" במטרה להפסיק להאשים ולקחת אחריות גדולה יותר על המחשבות, רגשות, מילים ופעולות. "להתחיל מבראשית" במטרה להגשים את עצמי ואת הייעוד שלי ממקום אחראי וראוי, ואז לעלות על "שביל זהב", לחיות את החיים במלואם ולקבל את התשר, את מתנת החיים.
בהצלחה!    

 

כיצד מתחילים?

התהליך להתחיל מבראשית במרכז שביל זהב מתחיל בסדנת שחרור תקיעות ומכוונות לעשייה והתקדמות, וממשיך בקורסים מתקדמים יותר בשיטת EMF. כמו כן, ישנם גם מפגשי טיפול אישיים בשיטת EMF, ומפגשי אימון אישיים בגישת NLP

לקבלת מידע אודות היצע הקורסים והמפגשים האישיים של מרכז שביל זהב יש ללחוץ כאן

כמו כן לבחינת הייעוד ודִיוקו בפגישה אחת ניתן לפנות לאורגד מירון: 
במייל orgadmiron@bezeqint.net או לנייד 052-4895689 
אורגד עזר לי לדייק את עצמי ולכן אני מעבירה לך בשמחה את הפרטים שלו, וממליצה לך בחום לפנות אליו אם יש לך רצון ועניין בכך.  

 

אם היית רוצה לדרג את מידת שביעות הרצון שלך מחייך, איזה ערך היה יכול להינתן להם בין 1 ל-10? עד כמה היית רוצה שחייך יקבלו את הערך 10? מה היית עושה למען עצמך? למען ההתפתחות והגדילה שלך? מה היית עושה למען תחושת חופש? למען הרווחה והמשמעות בחייך? עד כמה השקט המחשבתי והשקט הנפשי חשובים לך? עד כמה הערך העצמי והביטחון העצמי שלך חשובים לך? 
שחרור בא ממקום של עוצמה, עד כמה היית רוצה לחיות מתוך עוצמה מלאת שלווה? 

 

ייתכן וזה בדיוק הזמן בשבילך להתחיל את התהליך של "להתחיל מבראשית" ולחיות את החיים במלואם ולא לצדם. אני מזמינה אותך להשתתף בסדנת שחרור תקיעות שהיא הצעד הראשון המקרב אותך ללחיות את החיים במלואם ולא לצדם, מתוך לקיחת אחריות גדולה יותר, לקיחת אדונות על חייך ולקחת את הכוח שלך בחזרה לקראת חופש, שחרור ועוצמה.
 ניתן לקבל פרטים על סדנת שחרור תקיעות ומכוונות לעשייה והתקדמות בלחיצה כאן

 

זהו אומנם עקרון הזהב העשירי והאחרון, אך זוהי רק ההתחלה…

אני אמשיך לשתף אותך בטיפים, מאמרים , כלים חדשים , ובכל מה שיכול לקדם אותך עוד כמה צעדים קדימה בהתפתחות ובהתעצמות האישית שלך. כמו כן, אעדכן אותך בפעילויות המתקיימות במרכז שביל זהב, בהטבות ובמבצעים.

אם הגעת עד כאן, זה מראה כי חשובה לך ההתפתחות וההתקדמות שלך ואני מברכת אותך על כך וגם אני מזמינה אותך לעקוב אחר פעילות מרכז שביל זהב בפייסבוק ובאתר מרכז שביל זהב ואני מאחלת לך שתזכה לצעוד ב"שביל הזהב" שלך יום יום, עם ביטחון ועוצמה מלאת שלווה, עם המון הצלחה!
 

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב
 

אני אשמח לשמוע על חוויות שעברת בעקבות יישום עקרונות הזהב בחייך
על תובנות שעלו בך תוך כדי הקריאה או כל דבר אחר 
בדף הבפייסבוק שלי  – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.