עקרון זהב שביעי: היצירה במשותף
 

הבחירה ברצון האמיתי, ויצירה במשותף

אנו מחוברים לכוח הבריאה המופלא, היוצר את הכול. כוח המניע תהליכים וגורם להתהוות כל הקיים. איתו אנו יוצרים במשותף ובהרמוניה עם מחשבותינו, כוונותינו ושימת לבנו את המציאות שלנו. לכן חשוב לשים לב לחשיבה, לאן מופנית שימת הלב ובמה אנו מתמקדים, כי לאן שמופנית שימת הלב שלך לשם מופנית האנרגיה שלך ושם נוצרות התוצאות.

באמצעות תהליך היצירה במשותף אנו יוצרים את המציאות שלנו. כוח הבריאה הוא הכוח היוצר ותהליך הבריאה הוא תהליך היצירה, העובד תמיד, בין אם מודעים לו ובין אם לאו.

בתום תהליך היצירה יש את הנוצָר, היצירה, והיא יצירת המציאות.

נוֹצר בהיפוך אותיות שווה רצון

הנוצר נוֹצר באמצעות הרצון האמיתי.

כשאני בבחירה אני צינור.

כשאני בבריחה אני נצוּר (כלוּא), מצב של חוסר רצון.

אלו הם משחקי מילים המשקפים הבדלים ביצירת מציאות כשאנו בכיוון הרצון האמיתי שלנו, או כשבורחים ממנו בגלל פחד, חוסר בטחון, התניות, הרגלים, אובססיות, תפיסות שגויות וכו'.

מצב של בריחה הוא כאשר אנו בוחרים לא להתמודד, ואז דינמיקת היחסים במערכות יחסים היא דינמיקת הקורבן – המקרבן – המציל, כי זה קל יותר מלהתמודד עם לקיחת אחריות ויש גם רווחים משניים. בסופו של דבר זה מביא לתקיעות ולדיכדוכים בחיים. בריחה פוגעת באושר וגורמת למשבר במערכות היחסים, כי בורחים מעצמנו ומהרצון האמיתי שלנו.

במצב של בחירה דינמיקת היחסים הנוצרת במערכות יחסים היא דינמיקת יחסים ממקום של WIN WIN, כלומר כולם יוצאים נשכרים. זוהי דינמיקת יחסים מאושרת בין שווים שפורחת, משגשגת ומשתבחת עם הזמן כמו יין המשתבח עם השנים.    

 

יצירה במשותף באמצעות מה?

אנו שותפים ליצירה באמצעות המחשבות, הרגשות, הרצונות, הכוונות, המילים, המעשים ועם כל מי ומה שאנו במלוא עוצמתנו, הדרנו, ותפארתנו. 
עם כל מי ומה שאנו באים במגע אנו יוצרים מערכת יחסים. יש לנו מערכות יחסים עם כסף, עם רכוש, עם אנשים, עם מקום העבודה או עם העסק שלנו, עם ניהול הזמן ועוד. באשר לכל מערכת יחסים כזו יש לנו מחשבות, מילים, רגשות, רצונות, כוונות, ומעשים, באמצעות כל אלו אנו מחוללים אנרגיה אותה אנו משדרים לאותה מערכת יחסים. יש בכוחנו את האפשרות לנהל את האנרגיה במערכות היחסים שלנו על פי בחירתנו, באופן אקראי או מתוך בחירה, התכווננות ומיקוד.

עם כל מי ומה שאנו, אנו תמיד עושים את הכי טוב שאנו יכולים באותו רגע, עם כל מה שיש ברשותנו באותו הרגע. זה לא חוכמה להלקות את עצמנו בדיעבד.

כשאנו פועלים מתוך ראוּיות, אחריות ובחירה, ובכוונה טהורה, מערכות היחסים שלנו תהיינה הרמוניות, מאושרות ומעצימות. אנו היוצרים במשותף עם היקום את המציאות שלנו ואת מערכות היחסים שלנו. על כן אני מעודדת אותך לקחת אחריות גדולה יותר על המחשבות, הרגשות, המילים, הכוונות והמעשים שלך באמצעותם הנך משתתף ביצירת עולמך וחייך שלך, בכדי ליצור באושר ובאהבה מציאות רצויה, מעצימה ומתגמלת בעבורך.    

אנו מחוללים אנרגיה כמו דינמו של אופניים, ככל שנפדל יותר באופניים כך הדינמו יפיק יותר אנרגיה חשמלית המדליקה אור בפנס של האופניים. באותו אופן תהליך היצירה במשותף עם היקום דורש אנרגיה, וככל שנגדיל את היכולת שלנו להכיל ולחולל יותר אנרגיה, כך יכולה יכולת היצירה שלנו להתחזק יותר ויותר.

שיטת האיזון האלקטרומגנטי של הגוף ה–EMF מסייעת להרחבת הכלי (מונח קבלי להתגשמות שלנו בגוף הפיזי) בכדי שנוכל להכיל יותר מהמטען האנרגטי של מי שאנו באמת, ולהכיל יותר אנרגיה אוניברסלית התומכת בתהליך היצירה במשותף ומחזקת אותו. ככל שהאנרגיה שלנו גדלה ומתעצמת כך יכולת היצירה במשותף שלנו גדלה, המיקוד והריכוז גדלים והעשייה מתפתחת ביתר קלות ועוצמה. כמו כן, בשיטת EMF אנו מכוונים אנרגיה באמצעות כוונות להאצת תהליכים ולתמיכה בתהליך יצירת המציאות.  

בקורס EMF תקשורת ומערכות יחסים אנו מרחיבים ומעמיקים בנושא של יצירת כוונות ויצירה במשותף במערכות היחסים מתוך ראוּיות, אחריות ובחירה.
לפרטים נוספים על
קורס EMF תקשורת ומערכות יחסים לחץ כאן

 

כיצד לבטל את כוחה של מחשבה לא רצויה?

טיפ בשבילך: מחשבות הן כמו עננים, נבחר בהם באמצעות מיקוד ושימת לב. עדיף להתרחק ממחשבה הרסנית ורעילה שלא תומכת במטרתך ובאושרך. על פי שיטת סילבה והסוד, כשעולה מחשבה כזו ניתן לבטל את כוחה באמצעות הצהרה "בטל ומבוטל" 3 פעמים, זה כמו לעשות delete במחשב. ניתן גם להוסיף הדמייה של מחיקה או קשקוש המחשבה, מה שיעבוד בשבילך, זה מצויין. חשוב שתזכור שהשליטה במחשבותיך בידך.

לעת עתה ממליצה לך לשים לב לחלקך ביצירה במשותף של חייך. כיצד מחשבותיך, רגשותיך, מילותיך ומעשיך משפיעים על אושרך ועל יצירת המציאות שלך? כיצד הם משפיעים על הדברים המגיעים אליך בעקבותם ועל "המיקריות" או הסינכרוניות בחייך?    
 

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב

 

 בעוד שלושה ימים ישלח אליך עקרון הזהב השמיני

אני אשמח לשיתופים, שאלות שיתעוררו או כל דבר אחר מצידך 
בדף הבפייסבוק שלי


 

 – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

תגובה אחת על 10 עקרונות זהב לשחרור תקיעות מהחיים – עקרון שביל זהב 7: היצירה במשותף

 1. מאת ליאורה‏:

  תודה רבה,
  תענוג צרוף,
  ובא לי בזמן.
  באמת תודה,
  וקראתי עד הסוף!
  אז כנראה שהאורך סביר יותר עבורי הפעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.