עקרון זהב תשיעי: להפוך את האושר והאהבה

לבסיס הקשר במערכת יחסים

 

מהו אושר ומהי אהבה?

אושר הינו הגשמה מתמשכת של ערכים גבוהים בחיי היום יום. אושר הוא לא דבר שנרכש, הוא מצב של
הוויה- של BE. תחושת אושר המושגת בעקבות השגה של דברים או של תוצאות מיוחלות הינה תחושת אושר רגעי, ולא אושר אמיתי הנובע מההוויה (מהמהות האלוהית השורה בכל אחד מאיתנו) והמלווה בעוצמה, רוגע ושלווה.

אהבה היא איפשור וקבלה, איפשור לעצמי להיות מי שאני באמת, וקבלה של מי שאני כפי שאני ללא תנאים ובידיעה שאני תמיד ב-100% שלי, עושה את הכי טוב שלי בנתונים הקיימים, ואז אין מקום להאשמה ולהלקאה עצמית. זו לא חוכמה בדיעבד להגיד הייתי צריכה לעשות ככה או ככה, כי אם ללמוד מכך ולשפר את ה-100% שלי להתנסויות הבאות. ככל שאני אאפשר ואקבל את עצמי כפי שאני, כך אני אאפשר ואקבל את כל האחרים בעולמי כפי שהם, מבלי לרצות לשלוט בהם או לשנותם. זוהי אהבה אמיתית, אהבה ללא תנאי, ובלתי תלויה בגחמותיהם של האחרים או בגחמותיי שלי.

תחילה יש לחשוב, להשתוקק ולדמיין אהבה, אחר כך להרגיש ולחוש אותה ואז לאפשר לה להיות נוכחת בחייך ובמערכת היחסים שלך. בלי איפשור, דבר לא יכול להיכנס לתוך החיים שלך. כל דבר שנכנס לחייך זה כי אפשרת וקבלת אותו, ככה פועלים הדברים.

כשיש אהבה יש אמון, איזון, אושר, איחוד, אחווה, הדדיות, בטחון, בריאות, והרמוניה.
אהבה היא תנאי הכרחי לחיות בשלמות, בשלום, בשקט, ובשלווה עכשיו.

כשאין אהבה יש אחיזה (היאחזות, תלות), הפרה (הפרת האמון, הפרת ערכים, הפרת שקט, שלום ואיזון), הפרדה, ביטול (חוסר קבלה) חוסר בטחון, האשמה, הלקאה עצמית, הרס (הרס עצמי, הרס האחר, הרס היחסים, דיסהרמוניה ודרמות).

אהבה היא לא רק בזוגיות ובמערכות היחסים כי אם בכל דבר ודבר שעושים. לכן יש לעשות את מה שאוהבים ולאהוב את מה שעושים. יש לחשוב אהבה, לדמיין, להרגיש ולחוש אהבה ולפעול באהבה.    

 

כיצד אשפר את מערכות היחסים שלי?

למעשה ישנה אך ורק מערכת יחסים אחת בלבד והיא מערכת היחסים שיש לי עם עצמי. מערכת יחסים זו משתקפת ומתבטאת בכל מערכות היחסים האחרות שלי עם כל מה שסביבי החי, הצומח, הדומם וגם עם כסף, זמן מרחב ועם כל מה שיש בעולמי. כיוון שזה כך, אם אשפר את מערכת היחסים שלי עם עצמי אשפר את כל מערכות היחסים האחרות שלי, איזה יופי! עובדים על מערכת יחסים אחת וכל האחרות משתפרות אף הן במטה קסם.

זה מאוד פשוט, האם זה קל, לא בהכרח. זה לא קל בגלל כל המטענים הרגשיים, דפוסי החשיבה, תפיסות שליליות עקשניות, ההרגלים, האמונות, דיעות קדומות וכל המטענים שאנו מביאים איתנו אל תוך הזוגיות ומערכות היחסים, כל החבילה הטובה והיפה, הגדלה עם הזמן והופכת למשא כבד על כתפינו מנהלת אותנו, קובעת את איכות חיינו ולרוב היא הגורם העיקרי לתקיעות המביאה למשבר זוגיות או למשבר במערכת יחסים כלשהי.    

 

איך להפוך את האושר והאהבה לבסיס הקשר במערכת יחסים?

החדשות הטובות הן שבעזרת שיטת EMF וגישת NLP אנו יכולים לעשות סדר, לארגן ולסדר מחדש את המטענים שבחבילה אותה אנו מביאים למערכת היחסים ולזוגיות שלנו. זה כמו לעשות סדר בארון, מוציאים הכל החוצה ומחליטים מה להחזיר לארון, מה לזרוק לפח ומה להכניס חדש. את זאת עושים בבחירה מודעת בקורסי מרכז שביל זהב ובמפגשים הטיפוליים בשיטת EMF.

ניתן להפוך את האושר והאהבה לבסיס הקשר במערכות היחסים שלך באמצעות הקורס תקשורת ומערכות יחסים. זהו קורס המלמד אותך לעשות זאת דרך התבוננות במערכות היחסים שלך באמצעות הרשת השלישית הנוצרת מתודעת הלב והראש ומהווה מסגרת ומיכל לאינטרקציה במערכת היחסים עליה עובדים. הקורס משלב גם מפגשים אישיים לקבלת שלבים 9 עד 12, הנדרשים לכיוונון וכיול הרשת השלישית והרשתות האחרות הקשורות למערכות היחסים בחייך. 

לפרטים אודות קורס תקשורת ומערכות יחסים יש ללחוץ כאן

לפרטים אודות המפגשים הטיפוליים בשיטת EMF יש ללחוץ כאן

לצפייה באנימאציה המדגימה את הרשת השלישית יש ללחוץ כאן

 למידע אודות שיטת EMF יש ללחוץ כאן 

 

לעת עתה כל שניתן לך הוא להצהיר כל יום על כוונתך להביא שמחה, אהבה, אושר ושלום לכל מערכות היחסים שלך, ולא רק. זה אפשרי, בכוונה טהורה ובאמונה שלמה ניתן לזמן אהבה, שמחה והצלחה לכל אשר נפנה ובכל אשר נעשה.

אמירת האיכות אותה רוצים כמנטרה מביאה למציאות שלך את האנרגיה שלה. כך ההצהרה הזו מרחיקה אותך ממצבים שליליים, כי זו כוחה של כוונה וכוחה של אמונה.

 

אני מזמינה אותך להשתתף בקורסים, בסדנאות ומפגשים האישיים של מרכז שביל זהב ובכך לשפר את מערכות היחסים, הזוגיות ואת החיים שלך מהקצה לקצה ברוגע, בבטחון, בעוצמה ובשלווה. זה מגיע לך למען עצמך. לפרטים על היצע הקורסים והמפגשים האישיים של מרכז שביל זהב יש ללחוץ כאן 

אני ממליצה לך לקרוא שוב את כל המיילים עד כה, לקחת ולתרגל את כל מה שכן ביכולתך לתרגל ולהפנים. זה כבר יעשה הבדל משמעותי בחייך ובמערכות היחסים שלך.   

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב

 

 

בעוד שלושה ימים ישלח אליך עקרון הזהב העשירי

אני אשמח לשיתופים, שאלות שיתעוררו או כל דבר אחר מצידך 
בדף הבפייסבוק שלי

 

  – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.