מפגש עם ה"אני הפוטנציאלי"

   

 

מהי מטרת המפגש עם ה"אני הפוטנציאלי"?

ה"אני הפוטנציאלי" הינו היבט אחר של עצמך. הנך יכול ליצור איתו דיאלוג כדי להחכים ולקבל הנחיה. כשהדיאלוג ממוקד לעבר פרוייקט, מטרה או החלטה שצריך לקבל, זו יכולה להיות דרך נפלאה לקבלת תובנה, חוכמה וייעוץ מהיבט זה של עצמך.

הידעת שכתיבת יומן, כתיבת מכתב לעצמך או הכנת רשימות "לעצמי" הינו סוג של תקשורת שבהן "עצמי" של עברך מתקשר עם ה"עצמי" העכשווי שלך? מפגש עם ה"אני הפוטנציאלי" יכול לעזור לך להגשים את מטרותיך כאשר הזמן הוא הזמן הנכון, כוונתך טהורה וזה למען טובתך הנעלה ביותר. הנך יכול להגשים את מטרותיך ביתר קלות ובהירות בשעה שהנך מצהיר על כוונותיך, מטרותיך ומשדר אותם דרך רשת הכיול האוניברסלית ה–UCL.

כל יצירת מציאות דורשת אנרגיה. בכל יצירת מציאות הנך משקיע אנרגיה במחשבה, בהרגשה, רגש ובפעולה. האנרגיה היא כוח בתנועה בעלת תדר ועוצמה המשודרת לקוסמוס דרך סיבי הפוטנציאל מלפנים של רשת הכיול האוניברסלית ה–UCL.    

 

אז איך מנהלים תקשורת עם ה"אני הפוטנציאלי"?

בשלב הראשוני רושמים על פיסת נייר שלושה פרוייקטים, מטרות, מצבים או מציאות שאותה רוצים ליצור בעתיד.
בשלב הבא עושים את מדיטצית "האת/ה הפוטנציאלי". 
לאחר המדיטציה חושבים על הצעד הבא שרוצים לעשות לטובת הגשמת הדבר בו מתמקדים, ואז מתכננים את הצעדים הבאים בהתאם להשתלשלות הדברים שקורים ובהתאם לתובנות המתקבלות.

המדיטציה לקוחה משיטת האיזון EMF, אני מלמדת את המדיטציה בקורס EMF שלבים 1 עד 4, בסדנת בהירות ומיקוד, ובסדנת שחרור תקיעות ומכוונות לעשייה והתקדמות.    

 

אני מזמינה אותך להשתתף בסדנאות ובקורס, ללמוד ולתרגל מדיטציה זו.
זה לתועלתך למען קידום מטרותייך ושאיפותייך.

 

ככל שתתרגל מדיטציה זו יותר, כך קשר זה עם ה"אני הפוטנציאלי" שלך יהיה תמיד זמין עבורך לכל מטרה אם למטרת קבלת הכוונה וייעוץ מהיבט זה של עצמך, אם למטרת יצירת מציאות והגשמת מטרות באופן קל, מהיר, פשוט ויעיל.

מדיטציה זו יכולה לשמש אותך גם לשחרור אנרגיה עודפת המקיפה אירועים ישנים שאינם משרתים אותך יותר ולשחרור אנרגיה עודפת המקיפה אירועים מלאי פחד וחרדה. האנרגיה המשתחררת חוזרת אליך לתוך אנרגית הליבה ויוצרת נוכחות חזקה יותר בזמן העכשוי ומעצימה אותך (חוק שימור האנרגיה).

באמצעות מדיטציה זו ניתן לעבוד עם מטעני האנרגיה בכל רשת הכיול האוניברסלית, ה-UCL וכך לנהל את האנרגיה שלך באופן שיביא לאיזון ולשליטה בחיים שלך ויאיץ את התפתחותך.

 

הנה כמה מההתנסויות שלי עם המפגש שלי עם ה"אני הפוטנציאלי" שלי:

1. במפגש אחד עם "האני הפוטנציאלי" שלי בזמן של מדיטציה, התכווננתי להשקת סדנת שחרור תקיעות, מיד בסיום המדיטציה צלצל הטלפון. בצד השני של הקו ענתה לי בחורה מהצפון אותה פגשתי במסגרת עבודתי מלפני כשש שנים, וביקשה את עזרתי. כמה מדהים! לדבריה היא ממש במקרה מצאה פתק ועליו רשום מס' הטלפון שלי בבית. זה מאוד הפתיע אותי, מעניין לא? היא ביקשה ממני לעזור לה להשתחרר מדיכאון שהחריף לאחרונה. בעבר היא טופלה בדיכאון בכדורים שעזרו לה וכעת היא לא מבינה מה קורה לה עכשיו. בזמנו היא ביקשה את עזרתי ואני לא הרגשתי בטוחה לטפל בה בגלל משבר הזוגיות בו הייתי ולכן הפניתי אותה למישהי אחרת. לבסוף היא לא הלכה אליה כי רצתה אותי והייתה מוכנה להגיע עד אליי, אך לצערי לא יכולתי לקבלה. בעבורי הטלפון שלה בסיום המפגש היה מעין איתות ורמז ברור לכך שעליי להציע במקביל לסדנה גם את הטיפולים או המפגשים האישיים בשיטת EMF.  

2. לפני שנתיים סיימתי ללמד קורס EMF שלבים 1 עד 4 ואיבדתי את חוברת המורה לשלב 2. זו חוברת חשובה מאוד בלעדיה אני לא יכולה ללמד את הקורס הזה. הייתי בטוחה שנתתי אותה למישהי כדי שתתרשם מהשיטה ולא זכרתי למי נתתי. אני כעסתי על עצמי ולא הבנתי איך אני עושה דבר כזה. מה פתאום לתת את חוברת המורה, זה מה זה לא אחראי, אסור היה לי לעשות את זה. אוף, אני עם טוב הלב שלי והרצון שלי לעזור, הפעם הגזמתי לגמרי. שאלתי את כל התלמידות, המטופלות ואף את אלו שלמדתי איתן NLP ואין חוברת. החוברת לא נמצאה. ידיד שלי מתקשר, תקשר עבורי ואמר לי שהחוברת בבית. שנתיים אני מחפשת את החוברת הזו, הפכתי את הבית על פיו כדי למצוא אותה, החוברת הזו היא ספר גדול, כך שהיא לא יכולה להתחבא באיזו פינה ושאני לא אראה אותה ובכל זאת לא מצאתי אותה. פתאום, בבוקר אחד אחרי רבע שעה של חיפוש מצאתי את החוברת בארגז המצעים של הבן שלי. אני לא מבינה, הרי כבר חיפשתי שם, אז איך זה שלא מצאתי אותה קודם לכן? אז איך זה קרה פתאום, בבוקר אחד, נמצאה החוברת? פשוט מאוד בערב לפני שהלכתי לישון עשיתי את מדיטצית ה"אני הפוטנציאלי" ובו התכווננתי למציאת חוברת המורה לשלב 2. למחרת בחיפוש מהיר וחפיף מצאתי אותה. ממש חגיגה נפלאה, פשוט לא יאומן, באיזו קלות זה קרה והאבידה נמצאה.    

3. רציתי לשפר את היעילות האישית שלי, כי מה, אני לא משהו מיומנת בתכנון, סדר וארגון וגם לא הכי מצליחה לעמוד בזמנים אותם אני קובעת. כך אני מוצאת את עצמי כל הזמן מזיזה תאריכים קדימה, מהתחלה להתחלה ולא מצליחה לעשות את מה שצריך ואת מה שאני קובעת לעשות. זה מאוד תיסכל אותי ששנתיים לוקח לי להקים את "שביל זהב", מה לא בסדר ולמה זה מתעכב לי, מה עוצר ותוקע אותי מלהוציא לפועל את הסדנאות שאני רוצה ולבטא את המומחיות שלי בקלות ובהנאה. אני מבינה שיש לי קושי לתכנן תכנית פעולה, לקחת מטרה ולפרוט אותה לפעולות וליעדי ביניים, להעריך זמנים ולשבץ ביומן. מה כל כך בעייתי לי בזה, הרי אני למדתי לאמן אנשים גם באופן הזה. החלטתי להעזר במדיטצית המפגש עם ה"אני הפוטנציאלי" ויצרתי כוונה ליעילות אישית שתתבטא במיקוד ותכנון, ארגון וסדר, עמידה בזמנים ועשיה. לשמחתי הרבה מצאתי את עצמי בתום המדיטציה עם יכולת קלה ומופלאה לתכנן תכנית פעולה בקלות וביעילות להבניית הסדנה ושיווקה לקהל הרחב, הדברים זרמו מתוכי בבהירות, בקלות ובדיוק רב. התחום בו היתה לי תקיעות רצינית נפרץ והתקיעות השתחררה לתמיד. תם ונשלם הזמן בו לא יכולתי לתכנן ולהוציא לפועל את כוונותיי ומטרותיי. בהמשך, אפילו קיבלתי עידוד ואישור מ- EEI, הארגון העולמי של שיטת EMF ומפגי דוברו יוצרת שיטת הEMF להעביר לקהל הרחב את מדיטצית המפגש עם ה"אני הפוטינציאלי" שלא רק במסגרת קורס EMF שלבים 1 עד 4, דבר שהמורים האחרים בשיטה לא האמינו בכלל שניתן לקבל אישור כזה.    

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב   

 

 

– הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד – 

סגור לתגובות.