®The UCL – רשת הכיול האוניברסלית

®The UCL – The Universal Calibration Lattice

 

מהי רשת הכיול האוניברסלית ה-UCL

כפי שיש לנו אנטומיה פיזית ובה מערכות רבות מתפקדות, כך גם יש לנו אנטומיה אנרגטית ובה מערכות אנרגטיות רבות (עדיין לא התגלו כולן). אחת המערכות היא ה-UCL, רשת הכיול האוניברסלית שהתגלתה על ידי פגי פניקס דוברו מייסדת שיטת EMF. שיטת EMF מותאמת לעבודה עם ה-UCL. זוהי שיטה לאיזון, לכיול הרשת ולהפעלתה.

שדה האנרגיה הקוסמי הוא מקור כל האנרגיות ביקום וה-UCL היא הקשר האישי שלנו לשדה הקוסמי זה. ה-UCL מכילה דפוסים אנרגטיים שונים, המשפיעים על מי שאנו ומעצבים את הדרך בה אנו בוחרים בחיינו. ל-UCL מבנה רשתי מיוחד, רב-מימדי, היא זהה בצורתה הבסיסית לכל אדם ואדם, אך הכיול באמצעות השיטה מתרחש באופן ייחודי, על פי חוכמתו הפנימית של כל אדם ואדם ובקצב הנכון והמתאים לו ולטובתו העליונה ביותר.

כיול במובן של איזון, כיוונון, הערכה וחיזוק. תהליך הכיוונון הוא מעין "חיווט מחדש" עבור האנרגיה החדשה, המאפשר לגופנו הפיזי והאנרגטי להכיל יותר מהמטען האנרגטי הזמין לנו כעת והמצוי בשפע ביקום. הכיול הוא למטרות של איזון, שחרור אנרגיה עודפת, כלומר שחרור אנרגיה תקועה מהעבר (לדוגמה התנסויות מכאיבות) או מהעתיד (לדוגמה חרדות ופחדים) שלא משרתת אותנו יותר בכאן ובעכשיו. תהליך הכיול מאפשר ליכולות וכשרונות חבויים לבוא לידי ביטוי ומביא להעצמה אנרגטית, להאצה התפתחותית, למיצוי והגשמת הפוטנציאל האישי והאנרגטי שלנו, ולביטוי הייחודיות שלנו ועוד.

 

מבנה הרשת האוניברסלית ה-UCL

המרכז העליון: מרכז של אור ואנרגיה המצוי 60 ס"מ מעל לראש, הוא מחבר את שדה האנרגיה שלו עם האנרגיות הגבוהות של ה"עצמי", האני העליון ועם החוכמה העילאית.

המרכז התחתון: מרכז של אור ואנרגיה המצוי 60 ס"מ מתחת לרגליו של האדם, והוא מחבר את שדה האנרגיה שלו עם אנרגית האדמה.

הסיבים הארוכים: אלו הם סיבי אור ואנרגיה אנכיים, המשתרעים מהמרכז התחתון למרכז העליון. סה"כ קיימים 24 סיבים במספר : 12 סיבים חיצוניים המקיפים את הגוף במרחק של 60 ס"מ ממנו, ו- 12 סיבים פנימיים המקיפים את הגוף במרחק של 30 ס"מ ממנו.

דיסקיות האור: כל מי שאנו, המחשבות, האמונות, הערכים, הרגשות, המעשים, החוויות וההתנסויות שלנו מתורגמים למטענים אנרגטיים על גבי דיסקיות אור אשר ממוקמות בסיבים הארוכים.

לולאות האינסוף: הן לולאות האיזון העצמי וצורתן היא צורת שמונה ∞. לולאות האינסוף האופקיות המחברות את הגוף מהצ'אקרות (מרכזי אנרגיה) לסיבים הארוכים החיצוניים. בנוסף לכך ישנן גם לולאות אינסוף מחברות את הגוף דרך כפות הרגליים למרכז התחתון ודרך הראש למרכז העליון.

לולאות האינסוף הן נתיבים לזרימה של אור(אור=מידע) ואנרגיה, והן מעבירות מידע מהסיבים הארוכים לצ'אקרות, ומהצ'אקרות חזרה לסיבים הארוכים, ובכך תורמות לאיזון העצמי, לויסות העצמי ולהכוונה העצמית, שהם מתכונותיה וטבעה של ה- UCL.

הליבה: ליבת הווייתנו, היא המהות של מי שאנו באמת. הליבה היא עמוד של אור ואנרגיה טהורים, המאחד בתוכו את מערכת הצ'אקרות, ומשתרע ועובר לכל אורכו של האדם, מהמרכז התחתון למרכז העליון ולהיפך (העמוד המרכזי העובר לאורכו של הגוף, והוא ללא התחלה וסוף). אנרגית הליבה מוקרנת לכל עבר כאור פלורוסנטי.

תבניות האור המקודשות: תבניות האור המקודשות הן תבניות קריסטליות, בצורת יהלום  ♦ בתוך השדה האלקטרומגנטי שלנו. אלו הן תבניות אור, אנרגיה ותהודה, תהודה במובן של הד, הידהוד יוצר אדוות, פוגע במשהו וחוזר אלינו. כל תבנית מכילה את התהודה של הפוטנציאלים הייחודיים לנו. 

התבניות הן כמו שפה ללא מילים, הן הדרך בה כל אחד מאתנו מכיל ומתקשר את חלקו בפאזל, לעצמו ולאחרים. הן עוזרות לנו לגלות לשם מה אנו כאן, איזה תפקיד עלינו למלא בתקופת חיים זו, ומהי משימת חיינו.

לכל אחד מאתנו יש את תבניות האור האישיות והמקודשות שלו. התבניות בעלות מבנה דומה אצל כולנו, אך נבדלות בדפוסי האנרגיה הגיאומטרים והמידע הרב שבתוכן, מידע זה הוא הייחודי לכל אדם ואדם.

בכל שלב בשיטת EMF יש תבנית או תבניות אותן אנו מפעילים  וכוונה הקשורה לאותו שלב. התבניות מהדהדות עם הכוונה, ויוצרת תדר והידהוד מסוים. כל שלב מסייע ועוזר לחיזוק התבנית הקשורה אליו.

 

השלבים והתבניות בשיטת EMF

קיימים 13 שלבים, כאשר בכל שלב אנו מפעילים את התבניות המתאימות לשלב הנ"ל. במהלך קבלת השלבים בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, מתרחש תהליך כיול, בין אם האדם מודע לכך ובין אם לאו. רוב האנשים חשים באנרגיה הזורמת בגופם.

כל פגישה מתחילה במילים: "מן הבורא שבתוכי, לבורא שבתוכך, וכל מה שאנו מביאים עמנו למפגש הזה, הבה נתחיל." זהו ביטוי של הכרה הדדית וכבוד לחוכמה הפנימית ולאדם באשר הוא אדם. כל שלב מסתיים במשפט: "אני מברכת אותך ואת הבורא שבתוכך".

 

תבניות האנרגיה של שלבים 1 עד 4

ארבעת השלבים הראשונים מחזקים את ה -UCL  רשת הכיול האוניברסלית לבניית יסודות אנרגטיים, המהווים בסיס ותמיכה אנרגטיים לעיצוב מחדש של המציאות שלנו ולהכלת מטען אנרגטי גדול יותר.

שלב 1 – איזון בין הראש והלב: התבנית המופעלת היא תבנית שמשמעותה איזון בין תובנה לרגש, בין ההיגיון לרגש, זה אומר לחשוב עם הלב ולהרגיש עם הראש וזה תורם להפחתת מתח ולתחושה של חופש ורווחה.

שלב 2 – הכוונה עצמית ותמיכה עצמית: התבנית המופעלת היא תבנית ההכוונה העצמית והתמיכה העצמית התורמת לשחרור וניקוי ההיסטוריה מדפוסים שאינם משרתים אותנו עוד, שחרור מטראומות וממשקעי העבר. כך שאנו עשויים לשחרר באופן עדין נושאים רגשיים האגורים בהיסטוריה שלנו, מבלי שנצטרך לחיות מחדש את האירועים המכאיבים, שהולידו אותם. כוונתנו היא להפוך את ההיסטוריה שלנו לעמוד זהוב של חוכמה ותמיכה, במקום משא כבד המעכב בעדנו.

שלב 3 – התמקדות ב"עכשיו", הקרנת אנרגית הליבה, ואיזון בין קבלה ונתינה: מופעלת תבנית הקרנת אנרגית הליבה, הקרנת אנרגית הליבה מתחזקת ומאפשרת לביטוי החוכמה הפנימית בחיי היום יום, האינטואיציה מתחזקת, ומתגברת הידיעה של מה לא נכון לנו. הנוכחות מתחזקת והאדם חש בהתעצמות מלאת שלווה.

שלב 4 – הישגים אנרגטיים, חיבור לפוטנציאל: מופעלת תבנית ההישגים האנרגטיים. התבנית מכסה ומאחסנת את ארבעת התבניות הראשונות, ומאפשרת זירוז והגשמת הפוטנציאל הטמון בנו באופן מהיר יותר. כיוונון זה מאפשר לנו למגנט לחיינו את שאהבה נפשנו, וליצור במשותף עם היקום את המציאות אותה אנו בוחרים.

 

תבניות האנרגיה של שלבים 5 עד 8

תבניות האנרגיה של שלבים 5 עד 8 פועלות כזרז להאצת התפתחותנו. השלבים עצמם מאפשרים בסיס אנרגטי לתרגול וחיזוק בתוכנו תכונות נעלות של מאסטריות בחיי היומיום שלנו על פי בחירתנו. בחירותינו יוצרות דפוסי אנרגיה חדשים הממשיכים לתמוך בנו בהמשך התפתחותנו.

שלב 5 – חיבור לאהבה האינסופית: מופעלת תבנית האהבה האינסופית כלפי עצמנו וכלפיי העולם. במקביל אנו בוחרים להעצים איכויות שונות כגון: יצירתיות, חופש, גמישות, אומץ, שינוי, סליחה ועוד.

שלב 6 – חיבור לחמלה אינסופית: מופעלת תבנית החמלה האינסופית כלפיי עצמנו וכלפיי העולם. אנו משחררים שאריות של דפוסי אנרגיה ישנים מן העבר הכלואים במרכז האנרגיה מתחת לצלעות. ככל שידינו פולטות יותר אור ואנרגיה, כך הופך מגענו למקודש יותר ומלא חמלה. במקביל אנו בוחרים להעצים איכויות שונות כגון: ענווה, חמלה, תקשורת,שמחה, איזון ועוד.

שלב 7 – חיבור לנוכחות אינסופית: מופעלת תבנית הנוכחות האינסופית כלפיי עצמנו וכלפיי העולם. הנוכחות מתחזקת, דבר התורם למיזוג והכלת מלוא המטען האנרגטי של ישותנו, חיבור בין הרוח לביולוגיה. בנוסף אנו בוחרים להעצים איכויות שונות כגון: מיקוד, תובנה, חוכמה, קבלה עצמית, בטחון ועוד.

שלב 8 – חיבור לחוכמה אינסופית: מופעלת תבנית החוכמה האינסופית כלפיי עצמנו וכלפיי העולם. במקביל אנו בוחרים להעצים ולתרגל איכויות שונות כגון: עוצמה, אהבה ללא תנאי, מחויבות, הרמוניה, שלווה, אמון ועוד. תרגול איכויות המאסטריות בשלב זה מאפשרות לנו לממש את הפוטנציאל שלנו בדרך העוצמתית ביותר.

 

תבניות האנרגיה של שלבים 9 עד 12

שלבים אלו הם הקפיצה הבאה בהתפתחות העצמי האינדיבידואלי שלנו. הם מהווים שינוי מהותי לקראת הכלת אנרגיה של שלמות וקדושה. בשלבים 9-12 תרכשו הבנה עמוקה יותר של אנרגיית הליבה כביטוי אולטימטיבי ויום יומי של ה"עצמי האינסופי".

רשת שלישית נוצרת מהמודעות של הראש והלב והיא משמשת מסגרת ומיכל של כל פעולות הגומלין (אינטראקציות) בעולמנו. אנו יוצרים רשת שלישית עם כל אחד ועם כל דבר שאנו יוצרים איתו קשר.

הרשת השלישית שאנו יוצרים במשותף במפגשים אלו, בתהליך המהווה אימון (coaching) אנרגטי, מאפשרת לנו להגשים אנרגיה של חופש בישותנו ובחיינו. אנו בוחרים כעת איך לנהל את האנרגיה שלנו וכיצד להשקיע אותה בחיי היום יום.

העבודה האנרגטית יוצרת תמיכה שעוזרת לאנשים לדבוק בעשייה שלהם ובבחירות שלהם, ולקחת אחריות גדולה יותר על המחשבות, המילים, הרגשות והפעולות שלהם.

 

שלב 9 – האדם האוניברסלי או היוצר במשותף: אנו לוקחים תפקיד גדול יותר בבריאה המשותפת של חיינו כשאנו בוחרים את מערכת היחסים בה אנו רוצים לערוך שינוי. אנו מחזקים מטענים אנרגטיים אותם אנו תופסים כתומכים, ומשחררים מטענים אנרגטיים אותם אנו תופסים כמגבילים. על ידי כך מערכות היחסים שלנו הופכות ליחסים מליגה אחרת, הן תומכות בנו ומעצימות אותנו. אנו יכולים לבחור לעבוד עם כל מערכת יחסים שיש לנו: עם אנשים ואף עם תפיסות מופשטות כגון כסף, צמיחה רוחנית או כל תחום אחר שאנו באים איתו במגע.

שלב 10 – ההורה האוניברסלי: ההורה האוניברסלי הוא אחד ההיבטים של האני האינסופי שלנו. האם נבחר לחוות תמיכה במערכת היחסים שיש לנו עם היבט זה של עצמנו? האם אנו מוכנים לחוות אהבה, קבלה, ביטחון, הדרכה? בשלב 10 אנו בוחרים באופן מודע במטענים אותם אנו מעוניינים לקיים במערכת היחסים עם היבט זה של עצמנו, אשר יתמוך בנו ובהתפתחותנו.

שלב 11 – בן הזוג האוניברסלי: היבט זה של עצמנו המאחד את הנקבי האוניברסלי ואת הזכרי האוניברסלי בליבת יישותנו, מהווה מקור של אהבה אינסופית לאני האינדיבידואלי שלנו. המשפט "ואהבת לרעך כמוך" מקבל משמעויות חדשות בפנימיותנו. אחדות זו בתוכנו מעמיקה את כל מערכות היחסים בחיינו ומפיקה ביטחון, עוצמה, שמחה ושלוה.

שלב 12 – הולד את העצמי המתפתח שלך: אנחנו נמצאים בתהליך התפתחות רוחני מואץ. מהם הכוחות המאפיינים התפתחות אבולוציונית רוחנית אותם נרצה לחזק?

הרשת השלישית שניצור במפגש זה תעצים את יכולתנו להגיע לרמות חדשות של מודעות ולגשר בין הנודע (העצמי אותו נאפשר) לבין הלא נודע (הפוטנציאל המלא שלנו) בעולמנו. האם אנו מוכנים לתקשר יותר ממי שאנו?

בשלבים 10, 11 ו- 12 מתאחדים את האנרגיה הנקבית והזכרית בליבה.

 

שלב 13 – דרכו של האדם המתפתח:

שלבים 1 עד 4 מהווים בסיס ותמיכה אנרגטיים לעיצוב מחדש של מציאותנו באמצעות הפעלת רשת הכיול האוניברסלית UCL, הרחבת המודעות אליה, הפיכת ההיסטוריה שלנו לחכמה נרכשת, לתמיכה עצמית והכוונה עצמית, העצמת אנרגית הליבה, חיזוק הנוכחות שלנו ב"זמן עכשיו" וכיוונון הפוטנציאל שלנו מתוך כוונה מודעת.

שלבים 5 עד 8 מהווים בסיס אנרגטי לתרגול תכונות נעלות של מאסטריות בחיי היומיום שלנו על פי בחירותנו. בחירותנו יוצרות דפוסי אנרגיה חדשים הממשיכים לתמוך בנו בהמשך התפתחותנו.

שלבים 9 עד 12 מהווים כלי מעשי לניהול האנרגיה שלנו כאדם אונברסלי, הלוקח אחריות גדולה יותר על המחשבות, הרגשות והפעולות שלו, ביצירה במשותף את החיים המוארים ביותר שביכולתו ליצור באנרגית האהבה ומתוך כבוד.

שלב 13 הוא קומבינציה של כל 12 שלבי הטיפול של שיטת EMF. מנקודת ההתחלה והסוף של עבודה אנרגטית זו. כל המקבל את שלב 13 יוכל להעביר אותו הלאה לאחרים.

מטרת שלב 13 היא להניע את האנרגיה להגשמת פוטנציאל או מטרה כלשהי אותה אנו רוצים לקדם. ובנוסף מי שרוצה לקבל בפעם הראשונה שלו, את השלבים הגבוהים, בטרם קיבל את השלבים שבאים לפני, יוכל לעשות זאת בתנאי שיקבל קודם את שלב 13.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר הבית העולמי של ®EMF Balancing Technique בלחיצה כאן   

 

בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב

 

 

  – הכתוב מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים כאחד –

סגור לתגובות.