החזון שלי הוא שהחיים שלך ירגשו אותך

   

במה אני מאמינה ?

אני מאמינה כי הסבל האנושי יכול להיגמר על ידי התחזקות והזדקפות פנימית המרחיקה מעליה משברים, סכסוכים, תסכולים, מצבים מעיקים ומערכות יחסים הרסניות.

ההתחזקות וההזדקפות הפנימית שלך, גילוי וחיבור העצמי האמיתי שלך, שימוש באהבה, בחוכמה, וביטוי הייחוד והפוטינציאל שלך בחיי היום יום, כל אלה יביאו בהירות ומיקוד לחייך תוך מיצוי ומימוש העצמי שלך, ויביאו למערכות היחסים שלך עם עצמך ועם האחרים איזון, אושר, הרמוניה, שגשוג וצמיחה.

כל זאת ועוד יכניסו לחייך התלהבות, ניצוץ בעיניים, הערכה עצמית גבוהה, שמחה אמיתית, אושר, עוצמה מלאת שלווה, רוגע ובטחון, וודאות שהכל אפשרי, כל דבר שעולה במוחי ניתן להגשמה בקלות ובהצלחה.

היכולת שלך לעמוד חזק, יציב, בבטחון ובשלווה מול כל האתגרים והמבחנים שהחיים מזמנים לך לשם הצמיחה שלך תלך ותגדל מיום ליום יותר ויותר, זה יכול להתאפשר לצועדים ב"שביל זהב".    

 

למי מיועד מרכז שביל זהב ?

מרכז שביל זהב מיועד לאנשים הבוחרים לחיות את החיים  במלואם ולא לחיות לצדם. מרכז שביל זהב מיועד גם לכל מי שאומר "די, נמאס לי כבר, לא יכול יותר" והיה רוצה לפעול מתוך האחריות לחייו ולהתחזק, להתעצם ולשים סוף לסבל שלו תוך בהירות והבנה של המצב לאשורו.

לצעוד "בשביל", כשיש לך תקיעות בחיים והנך רוצה לשחררה, כשיש לך משבר ממנו היית רוצה להחלץ או ממנו היית רוצה להימנע או כל מצב אחר ממנו היית רוצה לצמוח ולהתפתח.

אם הנך רואה את עצמך כמי מאלה הכמהים להנחיה, לליווי ולתמיכה תוך הזדקפות, התחזקות, העצמה והתפתחות אישית, תוך האצת תהליכים ומוכנות להתחדשות ולשינוי משמעותי בחייהם, דרך מודעות ועשייה, אז מרכז שביל זהב נועד לך!! לכן אני מקדישה לך את עצמי בהנחייה, בליווי ובמתן תמיכה ועזרה לך, בתהליך שלך, לעזור לעצמך ולצמוח מהתקיעות בחיים או מהמשבר או מהמצב הנוכחי שלך, תוך הזדקפות, התחזקות, גדילה והתפתחות.

הדרך אותה תעבור במרכז שביל זהב תסייע לך לחיות את החיים כפי שאתה רוצה לחיות אותם במלואם, תוך שימוש בכלים בהם אני נעזרת: טכניקת האיזון EMF וגישת NLP, תוך העלאת המודעות, מתן תמיכה אישית, קבוצתית ועוד.    

 

האמונות והערכים שלי במרכז שביל זהב

אני פועלת מתוך חמלה, הבנה, יושרה, כבוד ואכפתיות ומתוך נאמנות לאמת ולדרך שלי, אני עושה זאת באהבה בכדי לתרום את חלקי בפאזל, להצליח ולשגשג.

כל הזדמנות שאביט עליה וכל פעולה בחיי חייבת להיות בתיאום עם החזון, המטרה והערכים שלי. ככל שאשאף יותר בתשוקה למטרה זו כך אגדל, אתפתח ואתעצם, וכך גם תגדל מטרתי ותרומתי לך.

תמיד אהיה בדרך ובכיוון להגשמת חזוני. כשמרכז שביל זהב הוא הבסיס לכך, וכתוצאה מכך אהיה ואשיג יותר ממה שהייתי קודם בעבורי ובעבורך.    

 

בהצלחה לנו!
בברכת אור ואהבה,
יפה דן – מרכז שביל זהב   

 

סגור לתגובות.